Мотошиномонтаж

Мотошиномонтаж

Запрошуємо на послуги мотошиномонтажу та балансування коліс до сервісного центру Harley-Davidson Kyiv!

Колеса є одним з найважливіших елементів мотоцикла, тому вони повинні бути в належному стані задля безпеки та комфорту водія. Шини забезпечують контакт з дорогою та якісну керованість і гальмівну доріжку мотоцикла. Пошкоджені шини можуть стати причиною аварії на дорозі, тому важливо періодично змінювати їх на нові.

Одним із видів технічного обслуговування мототехніки є балансування мотоциклетних коліс. Не слід нехтувати цим видом обслуговування, тому що від цього залежить правильна робота підвіски мотоцикла, її довговічність, а для самого власника мотоцикла – його безпека та комфорт.

Шиномонтаж мотоциклів проводити просто обов'язково, водіям мотоциклів варто проводити процедуру не рідше 1 разу на сезон. При порушенні балансування вся вібрація передається в раму мотоцикла. Сталева рама досить добре гасить подібні коливання і зрозуміти, що колесо розбалансоване можна далеко не одразу. На алюмінієвій рамі вібрація передається краще, що зручніше з точки зору виявлення неполадки.

Але краще до цього не доводити і своєчасно відвідувати мотошиномонтаж. На відміну від автомобільних шиномонтажів, технологія мотобалансування принципово інша та використовується інше обладнання для проведення даного процесу.

Ось лише деякі з наслідків дисбалансу коліс:
- нерівномірний знос шин;
- вібрація керма, що збігається з тактом обертання колеса;
- прискорене зношування підшипників маточини мотоциклетного колеса;
- дискомфорт керування.

Балансування коліс є важливим етапом у догляді за мотоциклом, оскільки навіть незначні нерівності на колесах можуть призвести до неприємностей. Всіх цих проблем можна уникнути за допомогою правильно виконаної процедури балансування коліс. У нашому сервісному центрі Harley-Davidson ми здійснюємо балансування литих та спицьованих мотоколіс.

Стенд для балансування коліс забезпечує точний та швидкий процес балансування, тим самим збільшуючи тривалість життя деталей мотоцикла. Завдяки цій послузі можна не тільки підвищити комфорт водіння байком, але й значно знизити витрати на ремонт та обслуговування у майбутньому. Усі роботи виконуються на спеціальному балансувальному верстаті та з використанням свинцевих вантажів для дисків від перевірених марок.

Послуги шиномонтажу та балансування коліс доступні для власників всіх марок та моделей мотоциклів. Якщо необхідне якісне балансування колеса, планова заміна гуми чи усунення дефектів на шинах, то сервісний центр Harley-Davidson Kyiv завжди готовий надати широкий спектр професійних послуг та кваліфіковану допомогу мотоциклістам. Наші сервіси оснащені найсучаснішим обладнанням для ремонту мотоциклів будь-яких марок. Спеціалісти проведуть необхідні роботи, результатом яких ви гарантовано залишитеся задоволені!

Необхідні
Необхідні
Необхідні
Необхідні
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.