ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС

Коли йдеться про догляд та обслуговування, ваш мотоцикл заслуговує найкращого, і саме цього ми прагнемо досягнути в Harley-Davidson®

Чи може бути щось приємніше, ніж мчати на Харлеї по шосе назустріч вітру, не думаючи ні про що? Мабуть, ні, але для здійснення такої мрії варто подумати про технічну справність вашого мотоцикла. Нам є, що запропонувати Вам, адже ми перший офіційний дилерський центр Harley-Davidson в Україні і знаємо все про ремонт двоколісних легенд.

 Окрім оригінальних запчастин, які ви можете отримати одразу в нашому центрі чи замовити з доставкою у найкоротші строки та, що важливо, з гарантією, як на запчастини та аксесуари, так і на виконані роботи. Також варто зазначити, що ми маємо прямий доступ до всіх наявних програм у мережі, тому ви можете розраховувати на приємні умови довгострокового обслуговування. А що можна сказати про наше сервісне обслуговування?

 Наш сервіс укомплектований найсучаснішим обладнанням, що дає змогу нашим висококваліфікованим спеціалістам проводити діагностику будь-якої складності та надавати широкий спектр послуг по догляду та обслуговуванню вашого мотоциклу як у гарантійний термін, так і після його закінчення. Ми знаємо як працювати навіть з найскладнішими випадками, тому заїжджаючи на сервіс, ви можете спокійно залишити свій мотоцикл та займатися звичними справами, адже щоб там не було - нам є чим зарадити. 

 На додачу, фахівці сервісу можуть провести будь-які роботи з кастомізації вашого двоколісного друга, уважно вислухавши побажання. 

 Ми з повагою ставимося до кожного власника двоколісного друга і раді тепло зустріти та допомогти в ремонті та обслуговуванні. Чекаємо на вас!

Необхідні
Необхідні
Необхідні
Необхідні
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.