Лізинг

Лізинг

Лізингова компанія Віннер Лизинг


Віннер Лизинг  – універсальна лізингова компанія, надає послуги з фінансування мотоциклів, легкових та вантажних автомобілів, промислового обладнання, транспорту, сільськогосподарської техніки та комерційної нерухомості; виступає як фінансовий партнер найбільших постачальників транспорту та техніки.

За 10 років існування на фінансовому ринку компанія впевнено займає лідируючі позиції на ринку лізингу та має мережу представництв у 18 містах України.

Більше деталей про компанію – на сайті https://www.winnerleasing.ua/

Лізинг: що це?

Простими словами "лізинг" - це фінансова оренда: можливість орендувати мотоцикл та щомісяця виплачувати його.

Приклад: Вам сподобався мотоцикл Pan America, але Вас не влаштовує його вартість. Ви можете придбати мотоцикл у лізинг. Достатньо буде сплатити лише 30% від його вартості, і, відповідно до графіка платежів, вносити орендну плату (зараховується на кшталт погашення кредиту).

Оформлення. Лише один договір лізингу. Додаткових договорів та документів оформляти не потрібно.

Що отримуємо. Відразу після підписання договору компанія передає Вам зареєстрований мотоцикл.

Право власності на байк. Власником весь термін фінансової оренди є компанія Віннер Лизинг. Після повного викупу ви станете повноправним власником мотоцикла.

Як платимо. Оплата досить проста. Ще до моменту підписання договору Ви отримуєте комерційну пропозицію від компанії Віннер Лизинг (це перше ознайомлення з умовами фінансування).  На цьому етапі разом з менеджером лізингової компанії, Ви обираєте найбільш вдалий графік платежів.

Для того, щоб отримати мотоцикл, Вам необхідно внести аванс (мінімальний - 30% вартості мотоцикла) і одноразову комісію. Це все. Мотоцикл у Вашому користуванні. На рахунок оплати за лізинг, то вона складається тільки з щомісячних платежів.

Виникли питання? Поставте їх менеджеру Harley Davidson.