ОСТАННІ НОВИНИ

Презентація колекції Harley-Davidson FXRG

Презентація колекції Harley-Davidson FXRG

У Празі в жовтні 2018 року Harley-Davidson представляє свою нову колекцію найвищого класу функціональних елементів FXRG для комфорту та захисту, розроблену не тільки для осінньої їзди та закінчення мотосезону. Дотримуючись девізу, що немає поганої погоди для поїздки на мотоциклі, є лише погано одягнений байкер, компанія Harley-Davidson підготувала знакову колекцію функціонального одягу для їзди - FXRG 2018. Нова колекція складається з трьох основних шарів одягу, що дозволяє гонщикам на своїх мотоциклах насолоджуватися їздою і відчувати комфорт у будь-який час.

У новій колекції Harley-Davidson FXRG представлені матеріали останніх розробок та трирівнева система, яка адаптується до будь-яких погодних умов та навколишнього середовища. Байкер може відчувати себе комфортно і тепло в кінці сезону, майже незалежно від температури навколишнього середовища.

Правильно одягнений байкер

Щоб байкер 100% насолоджувався їздою на мотоциклі не варто недооцінювати правильний одяг. Це не просто рукавички та куртка з захисними функціями, а й повноцінний багатошаровий одяг.

Перш за все, вам потрібно подумати про основний шар одягу, який найближчий до шкіри. Цей шар допомагає контролювати вологість шкіри і регулювати температуру тіла так, щоб воно залишалося теплим у холодну погоду, і навпаки, у найспекотнішому кліматі відчувалася прохолода.

Колекція Harley-Davidson FXRG містить спеціальну футболку з функціональними елементами в зоні плечей для підтримання природної температури тіла. І не треба забувати про функціональні еластичні штани, які також можна знайти у цій колекції Harley-Davidson.

Після основного шару, слід перейти до середнього функціонального шару одягу для ізоляції холоду завдяки повітряній кишені навколо тіла. У той же час, цей шар може бути відкладений або одягнений у будь-який час, коли це необхідно і в залежності від погоди.

У колекції FXRG середній шар - це спеціальна куртка, яка забезпечує захист тіла від повітря. Її рукава виготовляються зі стрейчивого флісу, щоб сприяєти нагріванню тіла і одночасно легко одягати верхній шар одягу.

Останній шар - це зовнішній шар одягу. Він повинен захищати від зовнішніх погодних умов і забезпечити максимальний комфорт байкера при будь-якій температурі.

У колекції Harley-Davidson байкери мають можливість обрати піджак з водонепроникних матеріалів, з шкіри і текстилю. Ці куртки, крім класичних елементів безпеки, таких що посилюють захист, мають внутрішні захисні елементи для найбільш чутливих частин тіла, також є практичні деталі, які можуть бути відкриті, наприклад, ділянка плечей або стегон, для полегшення вентиляції та регулювання температури тіла. Звичайно, штани також виготовляються з водонепроникного текстильного матеріалу.

Куртка чоловіча FXRG:
https://h-dkyivshop.com.ua/98038-19em002l/?fbclid=IwAR0V-3lxX-OCIoobI_bEFB_n-Pjfoj2C5RapQBuiY-59eCKNlnp_mJCzIRs

Штани чоловічі мотоциклетні FXRG:
https://h-dkyivshop.com.ua/98321-19em3432/?fbclid=IwAR10UuCOyVHOTDSZsFbfusw0ctnzxtV-GwzPi7Mla_xHz8k8UB6QD2ZBbQc

Термобілизна чоловіча (реглан):
https://h-dkyivshop.com.ua/98264-19vm002l/

Термобілизна чоловіча (штани):
https://h-dkyivshop.com.ua/98265-19vm002l/

Чоловіча текстильна куртка FXRG:
https://h-dkyivshop.com.ua/98261-19em002l/

Куртка чоловіча FXRG:
https://h-dkyivshop.com.ua/98263-19vm000l/