ОСТАННІ НОВИНИ

ВИДАТНІ НОВИНКИ HARLEY-DAVIDSON У 2019

ВИДАТНІ НОВИНКИ HARLEY-DAVIDSON У 2019
  • Новий FXDR 114 поєднує в собі драгстерний стиль з потужністю 114ci Milwaukee-Eight
  • Двигуни 114ci Milwaukee-Eight для обраних турингових мотоциклів
  • Удосконалений новий пакет управління для лінійки трайків плюс двигуни 114ci Milwaukee-Eight
  • Абсолютно нова, більш швидка та точна інформаційно-розважальна система включає Apple CarPlay
  • Лінійка CVO отримує приголомшливі нові фарби та звук преміум-класу
  • Genuine Motor Accessories оновлено для відповідності новим моделям, плюс нова лінійка одягу FXRG Touring/Urban

Надзвичайна потужність нового Harley-Davidson® FXDR™ 114 встановлює темп для всіх нових мотоциклів, аксесуарів та екіпіровки 2019 року, забезпечуючи свіжий стиль, вражаючі характеристики та передові технології.


Менше, ніж за місяць після оголошення планів щодо майбутніх продуктів у категоріях «новинки бренду» та обіцянки вдосконалити свої суперважкі турингові та круїзні моделі, Motor Company представляє ряд нових продуктів, які продовжують надихати людей у всьому світі відчути хвилювання їзди на Harley-Davidson.


Хізер Маленшек, віце-президент з маркетингу Harley-Davidson: «Інновації Harley-Davidson використовуються у всіх новинках, які ми пропонуємо на 2019 рік. Інновації в дизайні, інновації у технологіях та інновації у функціональних характеристиках будуть надихати фанатів Harley-Davidson та нове покоління райдерів ділитися свободою, яку забезпечує їзда на мотоциклі».
2019 FXDR 114

FXDR 114 — потужний круїзер, який забезпечує новий рівень продуктивності лінійки Harley-Davidson. FXDR 114 поєднує безжалісну потужність двигуна Milwaukee-Eight® 114 зі щедрим використанням алюмінієвих і композитних компонентів, які забезпечують зниження ваги, включаючи новий алюмінієвий маятник, алюмінієвий підрамник, легкі колісні диски та композитні підкрилки, що посилюють кожен аспект його маневреності та функціональних характеристик.


FXDR 114 оснащено найпотужнішим двигуном з тих, що пропонуються на шасі Softail, а Milwaukee-Eight 114 V-Twin налаштований видати 119 ft-lb. крутного моменту при 3 500 обертах на хвилину (модель для США). Сильні і міцні — шасі Softail шасі та преміум-компоненти підвіски забезпечать впевненим райдерам захоплюючу маневреність під час їзди звивистими дорогами та у завантаженому міському трафіку. FXDR 114 пропонує більший кут нахилу, ніж будь-яка інша модель Softail. 


Візуально FXDR 114 повідомляє світові про свою схильність до активного руху за допомогою дизайнерських рішень, на які надихнули драгстерні смуги — від формованого вітрового скла до обрізаної хвостової частини та одномісного сідла. Задній підкрилок обіймає масивну 240-міліметрову шину та рухається з нею по всій підвісці, стаючи майже невидимим під час руху FXDR 114.2019 ТУРИНГИ І ТРАЙКИ

Harley-Davidson продовжує удосконалювати свої турингові моделі та трайки, використовуючи технології, що сприяють потужності, функціональності та стилю.Абсолютно нова інформаційно-розважальна система

Нова інформаційно-розважальна система Boom! Box™ GTS для обраних турингових та трайкових мотоциклів Harley-Davidson пропонує сучасний вигляд, відчуття та функціональність найновіших мобільних пристроїв і планшетів, з надійністю та функціями, розробленим спеціально для мотоциклів, а також сумісність з Apple CarPlay (коли використовується мікрофон з опційною гарнітурою Harley-Davidson® Genuine Motor Accessories) та розпізнавання голосу в режимі «hands-free».

Удосконалений новий пакет управління для лінійки трайків

Абсолютно нова електронна система Reflex Linked Brake для триколісних мотоциклів Harley-Davidson Tri-Glide Ultra і Freewheeler 2019 року включає антиблокувальну гальмівну систему (ABS), систему регулювання тягової сили (TCS), систему попередження пробуксовування за рахунок збільшення обертів двигуна (DSCS) та пов'язані передню та задню системи гальм — усі ці характеристики працюють разом для забезпечення ще більшої впевненості райдера.

Повністю нова технологія підвіски Harley-Davidson Touring забезпечує моделям Harley-Davidson Tri-Glide Ultra і Freewheeler 2019 року значне покращення якості їзди та легкості регулювання попереднього навантаження пружини. 

Двигуни 114ci Milwaukee-Eight

Обрані турингові мотоцикли та трайки Harley-Davidson 2019 року будуть оснащені двигуном Milwaukee-Eight 114. При 114 кубічних дюймах двигун Milwaukee-Eight 114 має найбільший об'єм з тих, що пропонується заводом Harley-Davidson у стандартній моделі мотоциклів, та забезпечує високу потужність при прискоренні та обгоні.


ЛІНІЙКА LIMITED EDITION CVO 2019 РОКУ

Три моделі Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO) 2019 року, що представлені обмеженим випуском, пропонують розкішне фарбування, передову технологію, ексклюзивні компоненти і надзвичайну увагу до деталей. Потужний двигун Milwaukee-Eight® 117 є ексклюзивним для моделей CVO, а нова інформаційно-розважальна система Boom!™ Box GTS є стандартною для всіх моделей CVO™ 2019 року.

2019 CVO™ Limited

Для райдера, якому потрібно все й одразу — розкіш, потужність, функціональність та стиль. Модель CVO Limited пропонує найкращі характеристики, комфорт і розкіш для довгих поїздок.

2019 CVO™ Street Glide®

Сучасний кастомний беггер з характеристиками хот-роду та вражаючою аудіо-системою преміум-класу.

2019 CVO™ Road Glide®

Характерний агресивний стиль у поєднанні з комфортом поїздок на далекі відстані та потужністю турингового мотоциклу, готового їхати і вдень, і вночі.

GENUINE MOTOR ACCESSORIES 2019

Аксесуари Harley-Davidson® Genuine Motor Accessories розробляються разом з новими мотоциклами, аби забезпечити підтримку усіх опцій кастомізації найвищими стандартами відповідності, обробки, тестування та стандартами ОЕМ. Harley-Davidson® Authorised Dealerships — це спеціалісти з кастомізації, які мають усі можливості, аби допомогти з вибором та встановленням Harley-Davidson® Genuine Motor Parts & Accessories. 

Серед основного, що пропонується на 2019 рік, можна підкреслити наступне.

7-дюймова адаптивна світлодіодна фара Daymaker®Adaptive LED, яка використовує вбудовані запатентовані датчики та електроніку для визначення кута нахилу мотоцикла та автоматичного випромінювання додаткового світла у кути для освітлення тих зон дороги, які можуть бути пропущені традиційними світлодіодними фарами.

Нова колекція Dominion™пропонує унікальну можливість персоналізації окремих компонентів аксесуарів для створення майже необмеженої кількості користувацьких опцій. Ця колекція пропонується в глянцевому чорному анодованому та пудровому бронзовому кольорах основи та відрізняється змінними елементами оздоблення матового чорного, пудрового бронзового, матового оранжевого анодованого або матового алюмінієвого, які можна додавати у будь-яких поєднаннях. Цей преміальний набір аксесуарів підкреслює сміливий, потужний стиль їзди.

АпгрейдиScreamin' Eagle® Stage Upgrades, які підвищують продуктивність, розроблені для вироблення спеціального крутного моменту та переваг кінських сил, усуваючи всі припущення та тестування «методом проб і помилок», які зазвичай пов'язані з модифікаціями двигуна. Новий 4,5-дюймовий глушник Screamin’ Eagle® для моделі Harley-Davidson Sport Glide® робить можливими рівні апгрейду Screamin’ Eagle® від Stage I до IV. Нові кришка таймера та вставки Screamin’ Eagle® для двигуна Milwaukee-Eight демонструють «що всередині...» завдяки металічному медальйону преміум-класу, що має маркування об'єму 107, 114 або 117 та рівня апгрейду Stage.

НОВА КОЛЕКЦІЯ FXRG

Їдь, коли забажаєш і куди забажаєш Нова колекція FXRG®була створена для пристрасних мотоциклістів, які вимагають систему їзди з поєднанням випробуваних на дорозі конструкцій для індивідуально налаштовуваного комфорту «від голови до ніг» та універсальності за будь-яких умов їзди.

FXRG для турингу

Використовуючи інноваційні технології і матеріали, в тому числі підкладку Coolcore®, що відводить вологу, та стрейчеві вставки Cordura® для кращої посадки та комфорту, нові водонепроникні куртки з системою потрійної вентиляції FXRG Triple Vent System Waterproof Jackets для чоловіків та жінок (зі шкіри та текстилю) пропонують комфорт у будь-яку пору року та майже за будь-яких умов. Ці куртки поєднуються з новими водонепроникними штанами FXRG Waterproof Overpants. Оскільки райдер, що подорожує на далекі відстані, повинен мати можливість одягнути більше чи менше в залежності від погодних умов, що пропонує природа, нова колекція FXRG включає базові шари одягу та ізольований середній шар, розроблений спеціально для їзди на мотоциклі.

FXRG для міста

Їзда в міських умовах вимагає екіпіровки, яка забезпечує захист, комфорт і мобільність. Нова шкіряна куртка FXRG® Gratify Slim Fit Leather Jacket та чоловіча куртка FXRG® Slim Fit Riding Jackets поєднує сучасний стиль з реальним захистом та комфортом, маючи підкладку Coolcore®, що відводить вологу, стрейчеві матеріали для кращої посадки, легкі сертифіковані знімні елементи захисту для тіла та спеціальні перфорації для відведення тепла. Райдери можуть поєднувати ці куртки з новими стійкими до тертя мотоциклетними джинсами XRG® Armalith® Denim.

Повна колекція FXRG включає в себе три нові шоломи FXRG та водонепроникні рукавиці FXRG Dual Chamber Gauntlet.