ОСТАННІ НОВИНИ

Harley-Davidson® виходить на лід на SnowQuake!

Harley-Davidson® виходить на лід на SnowQuake!

Спеціально підготовлені мотоцикли Harley-Davidson Street Rod™ 750, які викликали фурор на минулій в рамках фестивалю European Bike Week в Фаакер-Зее гонці Harley-Davidson® Hooligan STT International Invitational Flat Track, тепер виступлять у новій якості – на цей раз як мотоцикли для спідвею на льоду!

Вісім чудових мотоциклів Street Rod 750 Flat Track, підготовлені IDP Moto, спеціально допрацьовані для виступу на льоду. Вони отримали шини Continental TCK80 з 500 шипами, захист переднього і заднього колеса, ланцюговий привід і безліч дрібних доопрацювань, включаючи аварійний вимикач двигуна, передбачений на випадок падіння мотоцикла.
Що стосується Street Rod 750 Ice Track, то він випробуваний ще в Андоррі самим Чаусом. І Чаус впевнений, що цей мотоцикл готовий до гонки! Особливої інтриги події додає той факт, що протягом всього чемпіонату в льодовому палаці буде вести зйомку телекомпанія North One Television спеціально для свого шоу, яке вийде в ефір 7 лютого о 20:00 на каналі ITV4.

Стів Ламбер, директор Harley-Davidson International з маркетингу, з нетерпінням очікує чемпіонату і впевнений, що він буде видовищним: «Street Rod 750 вже зарекомендував себе як універсальний мотоцикл - він відмінно показав себе на гаревій доріжці в форматі Flat Track, а тепер ми побачимо його в льодовому виконанні. Основна ідея, яку просуває Harley-Davidson, - це насолода їздою на мотоциклі, тому нам не терпиться подивитися, як гонщики виступлять 17-го на Ice Rosa Rink. Давайте побажаємо їм удачі! »

Street Rod 750 змусив багатьох переглянути свої очікування від Harley-Davidson. Цей мотоцикл не тільки прекрасно поводиться в місті, а й дозволяє отримати незабутні відчуття від поїздок за межами міста. Його двигун High Output Revolution X 750 демонструє підвищений крутний момент на середніх оборотах і збільшену потужність на максимальних обертах. Під стать двигуну і більш «гостра» геометрія шасі, поліпшені гальма і підвіска та більш агресивна посадка райдера. Дизайн мотоцикла витриманий в стилі Harley-Davidson Dark Custom ™, випромінює конкретність і готовність до дії.

Більш детальну інформацію про Harley-Davidson Street Rod 750 в стандартному виконанні і виконань Flat Track і Ice Track ви знайдете на сайті www.harley-davidson.com