ОСТАННІ НОВИНИ

Harley-Davidson представляє новий сертифікований мото-одяг.

Harley-Davidson представляє новий сертифікований мото-одяг.

Київ, 24 квітня 2017 року.

З початком мотосезону в цьому році легендарний бренд Harley-Davidson знайомить із сертифікованим одягом для мото-їзди на 2017 рік.

Колекція ідеально функціональна, зроблена з матеріалів найвищої якості, головним чином, для забезпечення безпеки під час їзди, що не ігнорує модний і стильний аспект. Ви будете прекрасно виглядати кожен кілометр, повністю екіпірованими для їзди, а також для тих моментів, які ви проведете поза межами мотоциклу. Мотоциклетна колекція Harley-Davidson фокусується в основному на чорному і темно-коричневому кольорах. Вона різноманітна і пропонує шкіряні і тканинні куртки всіх стилів, водонепроникні кеди та взуття із захистною верхньою частиною, і, звичайно, шкіряні, тканинні та комбіновані функціональні рукавиці для їзди - все для чоловіків і для жінок. Будьте помітні не тільки на своєму мотоциклі.

Компания Harley-Davidson втілила нове рішення для виготовлення мото-одягу, та підготувала колекцію, яка є надзвичайно функціональною, а також стильною та зручною, навіть коли ви не керуєте мотоциклом. Кожна деталь нової колекції Harley-Davidson підкреслює якість та міцність матеріалів, а також безпеку та комфорт райдера під час поїздки. Всі деталі нової колекції продумані і містять елементи безпеки, такі, як плечові і ліктьові подушки на куртках або на пальцях рукавичок. Навіть після того, як ви вирішите встати з мотоцикла, вам не потрібно змінювати одяг. Хоча мото-колекція Harley-Davidson призначена, в першу чергу, для їзди, вона також красиво виглядає і поза мотоциклом. Це безперечно стильно, так що всі будуть озиратися на вас, навіть коли ви не в сідлі свого мотоцикла.

Прокатайтеся не тільки на стильному мотоциклі, але й стильно одягненим і екіпірованим для максимальної безпеки і комфорту під час їзди та поза нею. Саме для цього створена нова колекція сертифікованого мото-одягу Harley-Davison. За більш детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера Harley-Davidson Kyiv: проспект Перемоги, 67. Тел .: 044 496 84 88.