ОСТАННІ НОВИНИ

NEW 2017 HARLEY-DAVIDSON® ROAD KING SPECIAL

NEW 2017 HARLEY-DAVIDSON® ROAD KING SPECIAL

Для багатьох райдерів Road King® — класичний туринговий мотоцикл Harley-Davidson®. А його обриси окреслюють легендарну історію — це дизайн, який витримав випробування часом. Його коріння сягають 1949 року, коли перший мотоцикл цієї серії —видатний FL — вперше виїхав на дорогу.

Для 2017 року компанія Harley-Davidson додала нову захоплюючу главу, створивши Road King Special — мотоцикл, який демонструє новий зухвалий вигляд і набагато темніші обриси. Цей занижений мотоцикл проводить свіжу, сучасну енергію з вулиць, перетворюючи її на щось, що виглядає та відчувається абсолютно по-новому.

Brad Richards, віце-президент зі стилю та дизайну Harley-Davidson

«Серія FL завжди відображала чистоту вражень від керування Harley-Davidson. Замінивши хромовані поверхні на чорні та опустивши профіль мотоцикла, ми перемістили традиційний Road King у новий простір, який єнадзвичайно актуальним серед кастомних беггерів. Створений для їзди та такий, що мчить щодуху, Road King Special також і виглядає досить грізно. Саме так, які було задумано...»

Повністю чорний та оснащений двигуном Milwaukee-Eight™ об'ємом 1750 куб.см, — вигляд нового Road King Special спрямовує лінійку турингових мотоциклів Harley-Davidson у абсолютно новому напрямку стилю, виражаючи сучасний погляд на класичну модель Road King.

Підвіска також відповідає стилю та оновленому двигуну. Нові деталі вилок пропонують покращений контроль
амортизації, в той час як задні амортизатори були повністю переоснащені, з гідравлічним (а не повітряним) регулюванням натягнення пружини.


Road King Special буде запропоновано учотирьох варіантах кольорів:
· Vivid Black
· Charcoal Denim
· Hot Rod Red Flake Hard CandyCustom
· Olive Gold.

Стиль

Темний передній край з масивним обтічником передньої фари у блискучому чорному кольорі — фірмовий стильний елемент Road King Special, ще більше підкресленийвідсутністю стандартного вітрового скла. А додавання нового керма
міні-ейпхенгер висотою 9 дюймів і шириною 1,25 дюйми надає райдеру агресивної посадки на мотоциклі, яка також є комфортною для тривалих поїздок.

Кожух двигуна, кермо і елементи ручного керування, дзеркала, сигнали повороту, кришка двигуна, кришка повітряного фільтра, глушники та щитки випускного трубопроводу Road King Special також мають чорну поверхню. Хром залишився лише на деяких ключових елементах двигуна — нижніх клапанних коробках, трубках штоку та блоках
штовхача, — аби підкреслити знакову форму V-Twin двигуна Milwaukee-Eight. Також передбачена кришка розподільчого механізму, — деталь, що повторюється на консолі баку та вставці повітряного фільтру.

Нові глянцеві чорні литі алюмінієві колеса Turbine включають 19-дюймове переднє колесо з низькопрофільним крилом. У задній частині подовжені кофри простягаються над глушниками для забезпечення наближеного до землі вигляду без зниження ходу підвіски. Задня панель бампера заповнює простір між кофрами та заднім крилом, а низькорозташована табличка номерного знаку завершує вузькі та низькі лінії заднього крила.

Система інтелектуальної безпеки Harley-Davidson Smart Security System є стандартним обладнанням Road King Special.

Двигун


Новий для усіх турингових мотоциклів Harley-Davidson 2017 року двигун Milwaukee-Eight пропонує більш швидку реакцію двигуна на зміну положення дроселя, більшу потужність при обгоні, чистіший звук, плавніший хід і більше відчуттів, які райдер хоче отримати від двигуна турингового мотоциклу Harley-Davidson.

Road King Special — перша модель, оснащена двигуном Milwaukee-Eight у повністю чорному оздобленні.

Більше крутного моменту

Кожен двигун Milwaukee-Eight видає на 10 відсотків більше крутного моменту, ніж двигун, який він замінює на турингових моделях. Крім збільшеного робочого об'єму, двигун Milwaukee-Eight відрізняється більш високим ступенем стиснення і чотириклапанними циліндрами, що мають на 50 відсотків більше потужності системи впуску та випуску. Клапанний механізм не потребує регулювання, оскільки конструкція коромисла клапана дозволяє встановити клапанний зазор на заводі на весь термін служби. Подвійні свічки запалювання для кожного циліндра сприяють більш
ефективному згоранню. Єдиний розподільний вал з ланцюговим приводом легший,
механічно менш складний і створює менше тертя і шуму.

Швидше прискорення

Двигун Milwaukee-Eight важить стільки ж, як і двигуни, які він замінює, тому вся його додаткова потужність направлена безпосередньо на покращення швидкісних характеристик. Milwaukee-Eight 107 розганяється на 11 відсотків швидше від 0 до 60 миль на годину, що дорівнює покращенню на 2-3 довжини мотоцикла, і на 11 відсотків швидше від 60 до 80 миль на годину на вищій передачі, що дорівнює покращенню на одну-дві довжини мотоциклів, у порівнянні з двигуном Twin Cam High Output 103.

Контроль тепла

Двигун Milwaukee-Eight пропонує покращений тепловий комфорт для водія і пасажира завдяки зниженню поглинання тепла, покращенню відведення тепла і зміненій вихлопній системі. Двигун Milwaukee-Eight 107 відрізняється точною стратегією охолодження, яка націлена на потік масла навколо гарячих областей голівок циліндрів. Новий датчик детонації для кожного циліндра забезпечує більш точне регулювання випередження запалювання. Положення задньої вихлопної труби змінено, а каталізатор вихлопних газів встановлено в іншому місці для переміщення теплавід пасажира. Швидкість холостого ходу знижена з 1000 обертів на хвилину до 850 обертів на хвилину.

Покращена ергономіка

Нова, тонша кришка основного приводу і форма кришки повітряного фільтра з низьким профілем забезпечують більше простору для ніг райдера навколо двигуна і легше досягнення землі для багатьох райдерів. Всі моделі з двигуном Milwaukee-Eight оснащені зчепленням Assist and Slip Clutch з поліпшеним гідравлічним приводом.

Знижена вібрація

Встановлений на гумових кріпленнях двигун Milwaukee-Eight оснащений однією внутрішньою противагою, що усуває 75 відсотків первинної вібрації на холостому ходу для кращого відчуття і більш комфортної їзди для водія і пасажирів, зберігаючи при цьому класичний характер двигунів Harley® V-Twin.

Потужніший звук вихлопу

Легші клапани, один розподільний вал, оптимізована конструкція кришок і вдосконалені компоненти трансмісії значно зменшують механічні шуми силового агрегату. Повітрозабірник двигуна і очищувач повітря призначені для зниження звуку всмоктування, забезпечуючи при цьому максимальний потік повітря. В результаті, новий двигун Milwaukee-Eight механічно тихіший, дозволяючи забезпечити більш насичений звук вихлопу, який відповідає всім світовим стандартам шуму і емісії, при цьому забезпечуючи безпомилковий рокіт вихлопу мотоциклу.

Покращене заряджання

Система зарядки двигуна Milwaukee-Eight постачає на 50 відсотків більше потужності до акумулятора на холостому ходу, аби краще підтримувати потреби у енергії райдерів турингових мотоциклів, в тому числі додаткове освітлення, потужний звук аудіосистеми, а також підігрів передач і інших аксесуарів.

Ходова частинаКомфорт і керованість Road King Special покращені завдяки повністю новим компонентам передньої і задньої підвіски, встановленим на усіх турингових моделях мотоциклів 2017 року.

Нові емульсійні задні амортизатори пропонують на 15-30 відсотків більше регулювання попереднього навантаження під вагу, ніж попередні стандартні турингові амортизатори. Передня підвіска використовує нову технологію подвійного вигину клапанів, яка забезпечує характеристики амортизації вилки картриджного типу у гоночному стилі з лінійними характеристиками амортизації і зниження ваги.

Пов'язані гальма Reflex™ з ABS забезпечують потужну та контрольовану зупинку.

Для отримання додаткової інформації про Road King Special, двигун Milwaukee-Eight іповну лінійку турингових мотоциклів Harley-Davidson відвідайте сайт: H-Dkyiv.com.ua www.my2016.h-dmediakit.com

Про Harley-Davidson Motor Company®

З 1903 року компанія Harley-Davidson Motor Company справджує мрії особистої свободи завдяки круїзерам, туринговим та кастомним мотоциклам, досвіду їзди таподіям, а також всесторонній лінійці деталей, аксесуарів, товарів загального
вжитку, мотоциклетної екіпіровки та одягу Harley-Davidson. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.h-d.com.