ОСТАННІ НОВИНИ

HARLEY-DAVIDSON ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ПОТУЖНІ ТУРИНГОВІ МОТОЦИКЛИ

HARLEY-DAVIDSON ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ПОТУЖНІ ТУРИНГОВІ МОТОЦИКЛИ

H-D® представляє Milwaukee-Eight Engine, свій 9й Big Twin, а також нову підвіску для моделей 2017 року

МІЛУОКІ (23 серпня 2016 р.) — Більше потужності. Більше комфорту. Більше контролю. Сьогодні компанія Harley-Davidson®виводить турингові мотоцикли на новий рівень, представивши абсолютно новий двигун Milwaukee-Eight™
— дев'ятий Big Twin у своїй історії, а також повністю оновлену передню та задню підвіску для лінійки турингових мотоциклів 2017 модельного року.

«Це найпотужніші, найбільш реагуючі та найкомфортабельніші турингові мотоцикли, за всю історію Harley-Davidson», — сказав Скот Міллер, віце-президент зі стилю та стратегії розвитку продуктів. «Неповторний вигляд, звук та відчуття турингових мотоциклів Harley-Davidson®піднято на ще більшу висоту завдяки покращенням, внесеним нами у цьому році. Вам дійсно потрібно проїхатися на цьому мотоциклі, аби відчути все самим, — тому ми запрошуємо усіх байкерів відвідали місцевого дилера та здійснити тест-райд».


Новий двигун Milwaukee-Eight

Новий двигун Milwaukee-Eight, дев'ята модель Big Twin в легендарній історії компанії, є дизайном «з чистого аркуша», який поєднує у собі класичний вигляд, звук та відчуття двигунів Big Twin від Harley-Davidson з покращенням всіх аспектів роботи двигуна.

«Двигун Milwaukee-Eight переносить в майбутнє спадщину двигунів Big Twins Harley-Davidson», — сказав головний інженер з силових агрегатів Алекс Бозмоскі. «Ми створили абсолютно новий двигун, при цьому поважаючи сутність характеру Big Twin. Кожен аспект потужності, надійності і стилю було покращено в якості прямої відповіді на голос клієнтів Harley-Davidson з усього світу».


Залишивши класичний 45-градусний кут циліндрів V-Twin, двигун Milwaukee-Eight видає до 11 відсотків більше крутного моменту, ніж моделі попереднього року, і має чотирьохклапанну голівку циліндра, яка пропонує на 50 відсотків більше потужності всмоктування та вихлопного потоку. Двигун Milwaukee-Eight має врівноважуючий вал для скасування 75 відсотків первинної вібрації на холостому ходу, зберігаючи класичне відчуття Harley® V-Twin, працюючи при цьому дуже плавно на високих швидкостях. Нова стратегія регулювання теплообміну усіх двигунів Milwaukee-Eight покращує комфорт водія і пасажира.

Незважаючи на збільшену потужність, двигун Milwaukee-Eight забезпечує більше економії палива у порівнянні з попередніми моделями мотоциклів.

Двигуни Milwaukee-Eight пропонуються у двох робочих об'ємах: Milwaukee-Eight 107 (107 CID/1745 куб см) та Twin-Cooled™ Milwaukee-Eight 107 (107 CID/1745 куб см) для стандартних моделей мотоциклів та Twin-Cooled™ Milwaukee-Eight 114 (114 CID/1870 куб см) для моделей мотоциклів Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO)™.


Нова підвіска для турингових мотоциклів

Повністю нові компоненти передньої і задньої підвіски підвищують комфорт, керованість та потужність усіх моделей мотоциклів Harley-Davidson® Touring 2017 року. Нові емульсійні задні амортизатори пропонують на 15-30 відсотків більше регулювання попереднього навантаження під вагу, ніж попередні стандартні турингові амортизатори, при цьому навантаження регулюється гідравлічно однією кнопкою.


«Попереднє навантаження тепер може регулюватися відповідно до ваги мотоцикліста, пасажира та спорядження без будь-яких інструментів або повітряного насоса», — повідомив Пол Джеймс, директор з планування продукції Harley-Davidson. «Після встановлення попереднє навантаження не буде знижуватись або вимагати подальшого регулювання».

Передня підвіска використовує технологію Showa® SDBV™, яка забезпечує характеристики амортизації вилки картриджного типу у гоночному стилі з лінійними характеристиками амортизації і зниження ваги.

Screamin’ Eagle® Performance

Screamin’ Eagle® Performance від Harley-Davidson®запропонує цілий ряд сертифікованих ECE товарів для моделей Touring, в тому числі глушники Street Cannon Slip-On Mufflers та Heavy Breather Performance, Ventilator та повітряні фільтри High-Flow Air Cleaners. Крім того, набори Screamin’ Eagle® Milwaukee-Eight™ Stage I, II, III and IV дозволять мотоциклістам у відповідних країнах повністю оновити потужність свого мотоцикла відповідно до власного стилю їзди — від збільшення потужності до повного оновлення двигуна, забезпечуючи максимальну потужність (відповідність товару для різних ринків різна).

Harley-Davidson Custom Vehicle Operations

  • Моделі Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO) 2017 року поєднують у собі престиж та потужність трьох заводських кастомних мотоциклів лімітованого випуску.
  • Модель лімітованого випуску 2017 року CVO™ Limited відрізняється покращеною продуктивністю нового двигуна Twin-Cooled Milwaukee-Eight 114 та кращою керованістю і комфортом, що забезпечуються новою підвіскою. Також новинкою моделі 2017 року є контрастні колеса Contrast Chrome Slicer та змінена форма сідла для забезпечення комфорту мотоцикліста. CVO Limited також відрізняється новою кастомною схемою фарбування у чотирьох нових поєднаннях кольорів.
  • Мотоцикли CVO™ Street Glide® 2017 модельного року поєднують потужність нового двигуна Twin-Cooled Milwaukee-Eight 114, кращу керованість та комфорт нової підвіски, а також аудіосистему Boom на 600 Вт з чотирма динаміками, яка забезпечує найсучасніше звучання. Новинкою 2017 року також є електричні замки кофрів та вилки, що вмикаються та вимикаються з єдиного брелока безпеки, а також чохол для сідла у новому стилі. CVO Street Glide у 2017 році доступний учотирьох нових поєднаннях кольорів.
  • Мотоцикл 2017 CVO™ Pro Street Breakout® поєднує у собі високоінтенсивну потужність з довгою, м'язистою зовнішністю у драг-рейсерському стилі. Використовуючи передові обробки і текстури, CVO Pro Street Breakout, привносить більш темний вигляд у лінійку CVO. CVO Pro Street Breakout оснащений двигуном V-Twin з повітряним охолодженням Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B™. Три варіанти обробки включають нове поєднання Starfire Black/Scorched Apple.


Лінійка потужних круїзерів

З новим двигуном High Output Twin Cam 103™, який є стандартним для всіх моделей Softail® 2017 року та круїзерами S Series з двигуном Screamin’ Eagle® Twin Cam 110™ Harley-Davidson®продовжує пропонувати найпотужніші за всю історію круїзери. Щоб самим випробувати моделі Harley-Davidson®2017 року, призначте тест-райд у нас на сайті.


Про Harley-Davidson Motor Company

З 1903 року компанія Harley-Davidson®Motor Company справджує мрії особистої свободи завдяки круїзерам, туринговим та кастомним мотоциклам, досвіду їзди та подіям, а також всесторонній лінійці деталей, аксесуарів, товарів загального вжитку, мотоциклетної екіпіровки та одягу Harley-Davidson.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.h-d.com.