ОСТАННІ НОВИНИ

Офіційне закриття мотосезону-2015: мотопарад HOG RALLY та вечірка Crazy Harley Party

Офіційне закриття мотосезону-2015: мотопарад HOG RALLY та вечірка Crazy Harley Party

Останньої суботи вересня, 26.09.2015 року, знамениті байкерські клуби підвели підсумки мотосезону 2015 року гучною вечіркою Crazy Harley Party і масштабним мотопарадом вулицями Києва.

В останні вихідні вересня на честь офіційного закриття мотосезону-2015 відбувся грандіозний мотопарад HOG RALLY від байкерських клубів HOG Kiev Chapter Ukraine і Crazy Hohols MFC. У параді змогли взяти участь абсолютно всі байки, будь-яких марок, комплектації і кольорів, з усіх куточків України. Всього в колоні їхало більше 500 мотоциклів, а загальний кілометраж пробігу склав 30 кілометрів вулицями Києва.

Більше фото дивіться в нашій галереї.

У складі колони їхали також Сергій Кузін (Радіо Рокс), який нещодавно приєднався до клубу HOG Kiev Chapter Ukraine, і Женя Галич (фронтмен гурту O.Torvald).


Парад H.O.G. RALLY стартував від салону Harley-Davidson (пр. Перемоги 67), а на Софіївській площі відбулася тепла зустіч колони з клубом Crazy Hohols MFC.


Після обміну враженнями і дружніх обіймів колона тріумфально відправилася в столичний комплекс Sky Family Park. Саме там відбулася шалена вечірка Crazy Harley Party на честь завершення мотосезону 2015 і святкування тринадцятого дня народження клубу Crazy Hohols MFC.

Разом з членами байкерських клуби HOG Kiev Chapter Ukraine і Crazy Hohols MFC на заході також були знамениті цінителі мотоциклів: Василь Вірастюк, Олег Скрипка, Женя Галич (група O.Torvald), Олександр Пікалов (95 квартал), Руслан Євдокименко, Ашот Арушанов, Сергій Кузін, група «Брати Гадюкіни », Олександр Шовковський та інші відомі українці. На вечірці панувала дружня розкута атмосфера, звична, загалом, для традиційних байкерських заходів.

У програмі Crazy Harley Party гостей вечора чекало чимало цікавого: розважальні атракціони та веселі конкурси з цінними призами та - головний сюрприз - грандіозний рок-концерт відомих виконавців. Першими на сцену вийшли хлопці з головного фестивального колективу минає літа - група O.Torvald, на чолі з Женею Галичем, який приїхав з колоною і буквально зійшов з-за керма байка на сцену.

Свої легендарні хіти представили метри рок-сцени «Брати Гадюкіни». Завершив концерт виступ харизматичного Олега Скрипки та його легендарної групи «Воплі Відоплясова».

На заході відбулась виставка унікальних кастомних байків Harley-Davidson®(ексклюзивно оформлених або повністю перероблених моделей мотоциклів), кращий серед яких отримав у нагороду 100 л. бензину від партнера Crazy Harley Party «БРСМ-Нафти».

У цей вечір київський клуб HOG Kiev Chapter Ukraine зазначив офіційне визнання від європейського співтовариства в Празі як кращий HOG Chapter Центральної та Східної Європи.

Завершилося Crazy Harley Party ближче до півночі грандіозним феєрверком і рокотекою.
Серед усіх гостей вечірки Crazy Harley Party були розіграна поїздка в Болгарію від компанії SunReal, а паливним партнером вечора виступила національна мережа автозаправних копмплекс «БРСМ-Нафта»

Більше фото дивіться в нашій галереї.