ОСТАННІ НОВИНИ

КОРОЛЬ УСІХ ТЕСТ РАЙДІВ. HARLEY-DAVIDSON ЗАПУСКАЄ КОНКУРС.

КОРОЛЬ УСІХ ТЕСТ РАЙДІВ. HARLEY-DAVIDSON ЗАПУСКАЄ КОНКУРС.

Оксфорд (2 Вересня 2015 року) – У 2016 році Harley-Davidson підтверджує своє лідерство у кастомізації мотоциклів із запуском оновлених та удосконалених моделей Dark Custom, підвищення продуктивності та нові можливості стилізації всієї лінійки, захоплюючий виклик новому .

Harley-Davidson вже анонсував конкурс тест райдів у Європі на Близькому Сході та Африці для усіх рейдерів з можливістю виграти приз, шанс на який випадає один-раз-у-житті. Просто взявши участь у тест райді одного з мотоциклів Harley-Davidson® з лінійки ® Dark Custom™, включаючи оновлені моделі 2016 Iron 883™ чи Forty-Eight®, райдер долучається до змагання за свій власний особливий мотоцикл* Dark Custom™, розроблений та оформлений провідним дизайнером Harley-Davidson Деісом Нагао.

Переможець зможе обрати будь-який мотоцикл з лінійки Dark Custom™ та попрацювати поруч з Нагао в процесі створення дизайну свого байку мрії у Милуокі, США. Після затвердження дизайну мотоцикл буде «кастомізований» на базі місцевого дилера Harley-Davidson.

Подорож включає VIP квиток до Милуокі, на батьківщину Harley-Davidson, де переможець зупиниться в місцевому готелі та отримає запрошення на екскурсію до музею Harley-Davidson, а також квитки на спортивну чи музичну подію, що буде проходити у той час у місті.

Але конкурс тест райдів на цьому не закінчується. Крім того до головного призу включений візит до Каліфорнії, де переможець отримає ексклюзивний тест райд Dark Custom™ мотоциклів, екскурсію до Custom Culture з місцевим гідом, уроки серфінгу і квитки на концерти чи спеціальну події.

Щоб запам’ятати цей незабутній досвід, Harley-Davidson також презентує переможцю камеру, що надасть переможцю можливість записувати та ділитися будь-яким досвідом від поїздки. Також приємні бонуси переможця включають трансфери, замовлений столик в ресторані та одяг з колекції Harley-Davidson® Black Label.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі необхідно замовити тест райд на будь якому мотоциклі Harley-Davidson з лінійки Dark Custom™ - що включає Harley-Davidson Street® 750, Iron 883™, Forty-Eight®, Street Bob®, Street Bob® Special та Fat Bob®. Натисніть www.h-d.com/testride щоб знайти найближчого дилера Harley-Davison® та замовити тест райд.

- Заключні положення -

* Якщо переможець вже купив мотоцикл з лінійки Dark Custom™, після випробувальної поїздки і до закінчення акції (з 1 вересня по 31 жовтня 2015 року), Harley-Davidson повністю відшкодує купівлю та Дайс Нагао буде кастомізувати оригінальну модель.