ОСТАННІ НОВИНИ

КИЇВСЬКІ БАЙКЕРИ ОРГАНІЗУЮТ ВЕСНЯНЕ HOG RALLY ТА КОНЦЕРТ НА ДАХУ НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

КИЇВСЬКІ БАЙКЕРИ ОРГАНІЗУЮТ ВЕСНЯНЕ HOG RALLY ТА КОНЦЕРТ НА ДАХУ НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Триб'юти Depeche Mode, Queen і AC/DC, виступ молодих рок-колективів, а також концерт відомого українського гурту - все це 25 квітня в Route 66.

Субота 25 квітня обіцяє бути найгаласливішою суботою цієї весни. Саме в цей день вулицями столиці пронесеться грандіозна байкерське колона, знаменуючи офіційне відкриття мото-сезону 2015. Рев двигунів перейде в мегавати музики й залпи феєрверків. Кияни відчують, що справжня весна остаточно і безповоротно увірвалася в життя столиці.

Організатором Harley Fest виступить Harley-Davidson Kyiv і байкерський клуб HOG Kyiv Chapter Ukraine за підтримки рок-н-рол клубу Route 66, який в цей день відсвяткує своє семиріччя!

Щороку, з настанням теплих днів сотні байкерів збираються біля салону офіційного дилера легендарних мотоциклів. Не зраджуючи традиціям, дружна мото-колона знову вирушить у свою міні-подорож Києвом, вражаючи, радуючи, а часом, лякаючи перехожих галасом мотору та незабутньою видовищністю, а пізніше вирушить розважатися під якісну рок-музику до одного зі своїх улюблених закладів.

У Route 66 нас чекає яскрава шоу-програма, побудована на емоціях, пристрасті та МУЗИЦІ!

Одна з особливостей Harley Fest в цьому році - концерти та перфоманси артистів на спеціально збудованній сцені просто на даху клубу.

Гостей розважать молоді авторські колективи, такі як «Леді Арлет», Franko і Аnd Action, а також вельми оригінальний кавер-бенд Fat Chord.

Трохи пізніше почнеться чудова триб'ют-програма Depeche Mode, Queen і AC/DC.

У концертному залі клубу відбудеться особлива програма для особливо важливих гостей, включаючи триб'ют незрівнянної Ella Fitzgerald, Youth Group, чемпіонат з пол-денсу та декілька сюрпризів.

А ще - святкове барбекю на природі, чоловічі конкурси, бик-родео, футбол та інші розваги для гостей фан-зони в перервах між музичними номерами.

Фішкою і яскравим завершенням Harley Fest 2015 стане концерт відомих українських музикантів, ім'я яких організатори поки що тримають у таємниці. Точно відомо лише те, що Вам буде по-африканськи жарко від танців під музику цих хлопців. Концерт відбудеться просто на даху закладу.

Вхід на захід ВІЛЬНИЙ!

Вхід до концертного залу клубу - за квитками у продажу.

Нагадуємо, що Харлі-фест відбудеться 25 квітня в байк рок-енд-рол клубі «Route66», за адресою: пр. Академіка Глушкова, 11. Дрес-код: Harley-Davidson style.

Бронь столів здійснюється за телефоном: 095 271 09 43.

Слідкуйте за деталями підготовки до найяскравішої події весни на сторінці: www.facebook.com/Harley.Davidson.Kyiv