ОСТАННІ НОВИНИ

HARLEY-DAVIDSON STREET™ 750 кидає виклик бетонним джунглям

HARLEY-DAVIDSON STREET™ 750 кидає виклик бетонним джунглям

Street ™ 750 надійде в продаж у офіційного дилера в Україні у грудні 2014 року.

Компанія Harley-Davidson продовжує розвивати успіх, досягнутий проектом RUSHMORE, презентувавши новий мотоцикл для мотоциклістів з різних країн світу. Цієї осені, пройшовши випробувальний період на ринках США, частини Європи та Азії, він стане доступний й для мешканців України.

«Street 750 - для нас продукт новий і унікальний. Відразу після появи перших анонсів навколо нього розгорнулася неабияка дискусія. Складно пригадати щось подібне з часів виходу знаменитого V-Rod, - коментує глава марки Harley-Davidson в Росії та СНД Антон Прохоров. - Компанія Harley-Davidson виконала величезну роботу, щоб підготувати продукт, що відповідає на виклик сучасного міста. На мій погляд, схрестити американські хайвеї та європейські вулички в одному мотоциклі - завдання не з легких. Але ми з ним впоралися! »

Harley-Davidson Street™ 750 - це перший мотоцикл Harley-Davidson, побудований на абсолютно новій платформі. Він призначений спеціально для міських вулиць та обладнаний абсолютно новим двигуном Revolution X™ з рідинним охолодженням, відрізняється високою маневреністю та має звук та вигляд автентичного мотоцикла Harley-Davidson.

За словами Метта Леватіча, президента та виконавчого директора Harley-Davidson Motor Company, новий мотоцикл поповнить сімейство Dark Custom, завдяки якому протягом п'яти останніх років Harley-Davidson залишається лідером серед усіх американських брендів з продажу в сегменті повнолітньої молоді. Метт розповідає, що новий Street 750 розроблявся за безпосередньої участі молодих мотоциклістів з різних країн світу. Їхній внесок у цю роботу визначив як тональність, так і можливості мотоцикла. Новий Street 750 - наочне підтвердження того факту, що принцип клієнтоорієнтованості лежить в основі процесу розробки будь-якої нової продукції Harley-Davidson.

Справжній Harley-Davidson, створений спеціально для міста.

Harley-Davidson Street 750 створений спеціально для міського середовища. Двигун Revolution X, зроблений спеціально для їзди в мегаполісі в щільному потоці, з постійними зупинками і зрушення з місця. При цьому він миттєво відгукується на поворот ручки газу стрімким розгоном, коли мотоцикл опиняється за межами міських пробок.

Двигун Revolution X встановлений на зовсім нове вузьке шасі, а надзвичайно низька висота сідла, нова підвіска і широкий кермо вселяють сідокові впевненість і допомагають йому при проходженні крутих поворотів і при стрімких маневрах. Ця нова модель з сімейства Dark Custom витримана в стилі мінімалізму і являє собою «чисте полотно» для прихильників кастомайзингу.

«Жителі мегаполісів розуміють нас з півслова, коли ми говоримо «міський трафік». Безліч справ, зустрічей, затори - все це накладає свій відбиток на сприйняття комфорту та зручності переміщення в місті, - продовжує Антон Прохоров. - Мотоциклісти нового покоління, які з ентузіазмом зустріли наші проекти RUSHMORE і Project Livewire, безсумнівно, дадуть відповідь взаємністю новому Street 750. Світ мінливий, але прогинатися під нього не варто. Достатньо мати в гаражі мотоцикл, який тобі потрібен тут і зараз».

Основні характеристики Street 750


Габаритні розміри:
Довжина 2225 мм
Висота сідла (без навантаження) 709 мм
Дорожній просвіт 145 мм
Кут нахилу рульової колонки 32 град.
Виліт вилки 115 мм
Колісна база 1534 мм
Передня шина 100/80 R17
Задня шина 140/75 R15

Ємність паливного бака 13,1 л
Споряджена маса 222 кг
Двигун
Revolution X ™ V-Twin з рідинним охолодженням
Діаметр циліндра 85 мм
Хід поршня 66 мм
Робочий об'єм 749 см3
Ступінь стиснення 10,5
Максимальний крутний момент 59 Нм при 4000 об/хв
Витрата палива в комбінованому циклі 5,74л /100км