ОСТАННІ НОВИНИ

Більше трьохсот байкерів прокотилися по Києву, закривши мото-сезон

Наймолодшому учаснику HOG Rally ледь виповнилося 20 років.

У суботу 11 жовтня байкери влаштували справжній мото-свято в столиці. Колона з понад трьохсот мотоциклістів з усієї України, а також Білорусії, Польщі, Азербайджану і навіть Фінляндії шумно і яскраво відзначили закриття сезону.

Організатором покатушок був клуб HOG Kyiv Chapter - київський філіал всесвітнього клубу власників Harley-Davidson.

З 15-00 під салоном офіційного дилера зібралися не лише учасники мото-руху але і їх шанувальники, адже було на що подивитися! Новенькі, раритетні, кастомних байки всіх відтінків, обвішані тюнінгом, розмальовані яскравими малюнками, з незвичайними колесами, рулями різної довжини і форми, і рок-музикою з колонок - захоплююче видовище.

До параду міг приєднатися будь-який власник двоколісної техніки, тому колона складалася з самих різних мотоциклістів - від клубних запеклих байкерів до аматорів, що недавно отримали права.

Наймолодшому учаснику, Олександру ледь виповнилося 20 років. Батько Сашка - бувалий байкер, член клубу HOG Kyiv, який змалечку прищеплював синові любов до Харлі та мото-культурі.

Самому поважному мотоциклісту з клубної тусовки - 67 років. Його звуть Анатолій Герасимов, він відставний генерал, але генеральське прізвисько за ним щільно закріпилася в байк-тусовці.

Кульмінація «Харлі Фесту» відбулася в байк рок-н-рол клубі Route66. Вечірка розпочалася дуже патріотично - з гімну України у виконанні оперної співачки. Трохи пізніше пройшла церемонія нагородження байкерів «Повелитель доріг», в рамках якої були обрані самі-самі.

Кращим кастомом - найкрасивішим і тюнінгованим байком визнали «стріляти щурів» Юрія Сміливий. Рожевий мотоцикл зі слідами від куль 31-річний майстер зробив сам, витративши на нього енну суму грошей. Чоловік купив «втоплений» байк і три місяці витратив на його ремонт і «красу», домагаючись іржавого ефекту і малюючи сліди від "бандитських куль".

Вибирали і креативних володарів «двоколісних», оцінюючи їх фото-майстерність та письменницькі здібності. Автором найкращого знімка з поїздок на Харлі став 39-річний перекладач Олег на прізвисько «Зброяр». Він підкорив публіку знімком, зробленим на австрійському байк-фесті: шолом з тризубом на тлі озера Фаакер Зеє.

Новачок у клубі H.O.G. Kyiv Chapter, Катерина Кострова, написала зворушливий розповідь про поїздку з чоловіком до Угорщини. Суть розповіді зводилася до того, що ні проливний дощ, ні проїжджаючі мимо фури не зіпсують теплі відчуття від поїздки на улюбленому байці.

Гостям заходу представили леді-байкерів, які поповнили ряди клубу в 2014 році. Дівчата встигли накатати не одну сотню кілометрів по різних містах України. Спеціально для них організатори заснували титул «Леді-байкер». Нею стала Олена Тюріна.

До пізньої ночі гостей вечірки розважали провідні Соня Сотник і Сергій Кузін, театр екстремального гумору, проводилися різноманітні конкурси, бадьорив бик-родео і силомір. У спеціальній футбольної зоні kick-point можна було виграти подарунки.

Веселощам сприяло частування від алкогольних партнерів вечора: компанії Немиров та американського пива Bud.

Фішкою вечора стали бої тортами: серйозні бородані одягалися з поліетиленові дощовики і з задоволенням розмальовували один одного кремом на радість глядачів.

Серед учасників «Харлі Фесту» були помічені: Олександр Шовковський, Геннадій Попенко, Віктор Павлік, Олексій Мочанов, Руслан Євдокименко, Дар'я Трегубова, Ашот Арушанов та інші.

Зима не вічна і зовсім скоро байкери ознаменують гучним ревом моторів Відкриття сезону-2015.