ОСТАННІ НОВИНИ

2015 HARLEY-DAVIDSON ROAD GLIDE ПОВЕРТАЄТЬСЯ

2015 HARLEY-DAVIDSON ROAD GLIDE ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Нова модель може похвалитись масивним агресивним виглядом та кілометропоглинаючою потужністю

Harley-Davidson® підігріває цікавість. Шпигунські фото, чутки та найдивовижніші припущення заповнюють Інтернет у той час як як фани Harley-Davidson по всьому світу чекають на повернення мотоциклу Road Glide®. Очікування позаду: Road Glide Special вже тут.

За кілька тижнів до презентації повного модельного ряду 2015 року, Harley-Davidson влаштовує попередній показ Road Glide Special — одного з нових мотоциклів 2015 року. Цей витончений турер з обтічником у формі акулячої голови, cтворений у рамках клієнторієнтованого проекту RUSHMORE, нещодавно було презентовано на ралі Sturgis Motorcycle у Південній Дакоті, США.

«У Road Glide завжди були пристрасні прихильники, саме тому повернення цієї моделі настільки схвилювало наших клієнтів та компанію», — повідомив президент та головний операційний директор Harley-Davidson Motor Company Метт Леватіч. «З технологією проекту Rushmore, інтуїтивними функціями та чудовим новим стилем ми забезпечуємо покращену їзду для фанатів Road Glide та багатьох інших, хто шукає більш стильних варіантів мотоциклів у рамках проекту Rushmore».

Одного погляду на нові контури знаменитого обтічника Road Glide Special достатньо, аби побачити, що попередня форма та концепція наразі відходять на задній план, головний акцент зроблено на новому бунтівному дизайні. Мотоцикл Road Glide Special заслужив свій статус, задовольняючи найвідчайдушніших клієнтів, і тепер він повертається. Від нових світлодіодних фар Dual Reflector Daymaker™ зі злим прищуром до низькопрофільної задньої підвіски, яка регулюється вручну, — Road Glide Special є доказом того, що можна створити, дотримуючись більш високих стандартів та виділяючи час, необхідний для їхнього досягнення. Road Glide Special задає нові стандарти у галузі кастомайзингу, комфорту під час подорожей на далекі відстані та задовольняє всі потреби мотоцикліста.

«Road Glide завжди був мотоциклом для мотоциклістів, які зроблені з іншого тіста, людей, які хочуть заявити про себе, прагнучи свободиза кермом», — сказав керівник з планування продукції Майк Гоче. «Нова модель поважає цей дух, пропонуючи значне покращення з точки зору комфорту, а також повний набір функцій, розроблених у рамках проекту RUSHMORE, які стали справжнім хітом серед прихильників турерів у всьому світі».

Road Glide Special

Розроблений протягом незліченних годин випробувань в аеродинамічній трубі, новий покращений обтічник мотоциклу Road Glide Special відрізняється формою Splitstream, що значно знижує вібрацію, забезпечуючи при цьому комфортний потік повітря навколо мотоцикліста. Блискучі білі промені світлодіодних фар Dual Daymaker™ Reflector прокладуть шлях навіть в найтемнішу ніч. У центральній частині внутрішнього обтічника встановлено інформаційно-розважальну систему Boom! ™ Box 6.5GT з сенсорним екраном і GPS-навігатором, якими також можна керувати за допомогою двох джойстиків, розташованих на новому стрілоподібному кермі, яке забезпечує мотоциклісту командне, зручне положення. Високопродуктивний V-подібний двигун Twin Cam 103™ видає гуркіт через два хромовані глушники, а його потужний крутний момент завжди напоготові лише з одним поворотом дроселя. Турингові властивості включають кофри, які можна відкривати однією рукою, круїз-контроль та датчики, що легко читаються. Для додаткової впевненості Road Glide Special оснащено пов'язаними гальмами Reflex™ з ABS, а ексклюзивне лакофарбове покриття внутрішнього обтічника та нанесені вручну декоративні смуги витончено завершують образ мотоциклу.