Все для безпеки під час руху

Все для безпеки під час руху

Якою б не була ваша подорож, вам знадобиться належна екіпіровка. Наша створена з натхненням екіпіровка враховує ваші потреби у комфорті, безпеці та впевненості. Від класичних шкіряних курток до шоломів, окулярів і рукавичок — ви можете підібрати свій власний стиль, як і стиль вашого мотоциклу.

Шоломи

Шоломи — найважливіший елемент безпеки. Статистика показує, що правильно підігнаний та одягнений шолом суттєво знижує ризик смертельних травм голови, тому важливо обрати найбільш підходящий шолом для вас.

Вже маєте шолом? Завітайте до нас — ми перевіримо його на правильне підлаштування, знос та пошкодження.
Helmets

Шкіряні вироби

Наші шкіряні вироби розроблені, аби дати вам саме те, що ви хочете, як на мотоциклі, так і в повсякденному житті, та включають, як сучасні, так і вінтажні моделі.

Наші шкіряні вироби мають відмінні характеристики та витримають випробування часом. Ця високоякісна шкіра повністю профарбована, тому навіть у випадку подряпин вона чудово виглядатиме.

Приходьте в магазин, щоб дізнатися більше.
Leathers

Спортивний одяг Performance®

Дуже важливо, аби ви виглядали чудово як на мотоциклі, так і після паркування, тому ми розробили широкий асортимент спортивного одягу Performance Sportswear, який є ідеальним нижнім шаром одягу під час їзди.

Розроблені за останніми технологіями, наші тканини Performance допомагають регулювати температуру тіла, зберігаючи прохолоду, сухість та свіжість протягом дня.

Performance Sportswear

Основні вимоги до безпеки

Незалежно від погоди, це саме те, що потрібно для безпечної їзди. Хочете почуватись комфортно, коли погодні умови проти вас, чи просто бути помітними іншим учасникам дорожнього руху? Наша екіпіровка створена з використанням останніх технологій, які забезпечать весь захист, необхідний для безпечної їзди.

Від утепленого одягу та курток з сіткою для прохолоди до колекції водонепроникного верхнього одягу Hi-Vis, - ми робимо все, аби ви могли їздити в будь-якому кліматі.

Safety Essentials