Мотоциклетні джинси для активної їзди

Мотоциклетні джинси для активної їзди

Почувайтесь впевнено на дорозі та виглядайте чудово в нових мотоциклетних джинсах H-D® для активної їзди!

Безпека передусім, жодних втрат у стилі. Одна з найбільш технічно розвинених моделей мотоциклетних джинсів у світі, джинси Harley-Davidson® дозволяють прихильникам мотоциклів насолоджуватися найкращою якістю без жодних компромісів, забезпечуючи підвищений захист на дорозі та незмінний стиль байкерів.

Виглядайте чудово, як на байку, так і поза ним

Райдерські джинси для активної їзди виготовлені з деніму найвищої якості з інноваційною підкладкою, та забезпечують подвійну стійкість до стирання при вдвічі меншій вазі, ніж будь-які інші мотоциклетні джинси на ринку. Хай-тек всередині, бездоганний стиль зовні. Вони створені, аби ви виглядали чудово - як на байку, так і поза ним.

Нарешті мотоциклетні джинси, на які ви очікували, вже тут.
Виглядайте чудово, як на байку, так і поза ним

Досить міцні, аби витримати всі виклики дороги

Підкладка ROOMOTO®

Зручність, стиль і захист вмонтовано в кожну пару джинсів, аби водії мали змогу впевнено вирушати в тривалу подорож. Підкладка джинсів виготовлена з найкращого в своєму класі запатентованого матеріалу ROOMOTO, надійно захищаючи сідниці, зовнішню частину ніг, стегна та коліна.

Вдвічі легший за інші матеріали, які зазвичай використовуються для підкладки, ROOMOTO®, тим не менше, забезпечує вдвічі кращу стійкість до стирання, ніж інші мотоциклетні джинси. Підкладочний матеріал ROOMOTO®, що повністю «дихає», охолоджує, має антибактеріальні та водовідштовхуючі властивості, є єдиним захисним підкладочним матеріалом, розробленим спеціально для мотоциклістів, дозволяючи їм проводити в сідлі більше часу, не страждаючи від спеки, поту та інших незручностей.

Досить міцні, аби витримати всі виклики дороги
Riding Jeans
riding-jeans-genuine.png
  • Часткова підкладка з того ж матеріалу ROOMOTO®, що і в джинсах FXRG®
  • Дещо занижена лінія талія
  • Штучно зістарений зовнішній вигляд
  • Чоловіча модель приталеного крою з невеликим розширенням від коліна, аби закривати мотоциклетне взуття. Жіноча модель виконана сильно облягаючою, аби поміщатися всередину мотоциклетного взуття.
  • Еластичний денім для зручності водія
  • Кишені для захисних елементів на стегнах і колінах.
riding-jeans-original.png
riding jeans