Виглядати у стилі Harley®

Виглядати у стилі Harley®

МИ СТВОРЮЄМО ОДЯГ ТА ЕКІПІРОВКУ ДЛЯ РАЙДЕРІВ З 1912 РОКУ. МИ ЗНАЄМО, ЩО ВАМ ПІДІЙДЕ. НА ДОРОЗІ І В ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ. ЯКІСТЬ НАШИХ РЕЧЕЙ НАСТІЛЬКИ ВИСОКА, ЩО ВАШУ ШКІРЯНУ КУРТКУ МОЖНА БУДЕ ПЕРЕДАВАТИ З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ. ВІД ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ЕКІПІРОВКИ, ТАКОЇ ЯК КОСТЮМИ ЗАХИСТУ ВІД ДОЩУ, КОМБІНЕЗОНУ МЕХАНІКА, СУЧАСНИХ МОТОЦИКЛЕТНИХ КУРТОК ДО ОДЯГУ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ВИРІЗНЯТИ ВАШУ НАЛЕЖНІСТЬ ДО СІМ'Ї HARLEY, НАВІТЬ, КОЛИ ВИ ЙДЕТЕ ПІШКИ. ВСЕ ЦЕ МОЖНА ЗНАЙТИ У ВАШОМУ ДИЛЕРСЬКОМУ ЦЕНТРІ HARLEY-DAVIDSON®. ЗАВІТАЙТЕ ТА ВДИХНІТЬ ЦЕЙ НЕПОВТОРНИЙ ЗАПАХ ШКІРИ. ПОДИВІТЬСЯ, ЩО ПІДІЙДЕ САМЕ ВАМ.

Колекція FXRG®

КОЛИ ПОЇЗДКА ВИМАГАЄ НАЙКРАЩОЇ ЕКІПІРОВКИ, КОЛЕКЦІЯ FXRG® — САМЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО. 115 РОКІВ ДОСВІДУ СТВОРЕННЯ МОТОЦИКЛІВ ПОЄДНУЮТЬСЯ З ПЕРЕВІРЕНИМИ НА ДОРОГАХ МОДЕЛЯМИ ТА НОВІТНІМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЕКІПІРОВКИ, В ЯКІЙ МОЖНА БУТИ ВПЕВНЕНИМ. ВОНА РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАКСИМАЛЬНОЇ ЗРУЧНОСТІ ПІД ЧАС ПОЇЗДОК, НАВІТЬ У РАЗІ ЗМІНИ ПОГОДНИХ УМОВ. ВИ ПОЧУВАЄТЕСЯ НАСТІЛЬКИ ГАРНО, НАСКІЛЬКИ ГАРНОЮ Є ВАША ЕКІПІРОВКА. КУПУЙТЕ НАЙКРАЩІ РЕЧІ.

екіпірування FXRG View Brochure
Фінансування нового або вживаного мотоциклу

Колекція Genuine MotorClothes®

КУЛЬТОВИЙ ОДЯГ ТА ЕКІПІРОВКА HARLEY-DAVIDSON®. КЛАСИЧНІ, СМІЛИВІ ТА НАДІЙНІ. МОТОЦИКЛЕТНІ КУРТКИ, ВИГОТОВЛЕНІ З НАЙМІЦНІШИХ МАТЕРІАЛІВ, АБИ ВИТРИМАТИ УСІ НЕГОДИ. МІЦНІ ДЕТАЛІ КРІПЛЕННЯ. ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО, — ВІД ШОЛОМІВ ТА ВОДОЗАХИСНОЇ ЕКІПІРОВКИ ДО ФУТБОЛОК І КЕПОК З ЧОРНИМ ТА ОРАНЖЕВИМ, АБИ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВІТОВІ ВАШІ СПРАВЖНІ КОЛЬОРИ. З ГОРДІСТЮ.

View Brochure
Фінансування нового або вживаного мотоциклу

Колекція 1903

НА СТВОРЕННЯ КОЛЕКЦІЇ 1903 НАС НАДИХНУЛИ ДВОКОЛІСНІ БАЙКИ, ЩО НАРОДИЛИСЯ 115 РОКІВ ТОМУ. ВІНТАЖНІ ПРИНТИ HARLEY-DAVIDSON БЕЗПОСЕРЕДНЬО З НАШОЇ ІСТОРІЇ РУЧНА ПРОШИВКА. ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ. ВОНИ БЕРУТЬ СВІЙ ПОЧАТОК У НАШІЙ СПАДЩИНІ, І В ТОЙ ЖЕ ЧАС ЇХ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА СТИЛЬ НЕ ПОСТАРІЮТЬ НІКОЛИ. ЦЕ НЕПЕРЕВЕРШЕНІ РЕЧІ, СТВОРЕНІ ДЛЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНИХ ЛЮДЕЙ.

View Brochure
Фінансування нового або вживаного мотоциклу

Колекція Garage

У КОЛЕКЦІЇ GARAGE НЕМАЄ ЗАЙВИХ ДЕТАЛЕЙ. АСКЕТИЧНА, ГРУБА ТА СПРАВЖНЯ. САМЕ ТАКА, ЯКА МАЄ БУТИ, ОСКІЛЬКИ НА СТВОРЕННЯ ЦІЄЇ КОЛЕКЦІЇ НАС НАДИХНУВ РОБОЧИЙ ОДЯГ. МИ МАЄМО НА УВАЗІ ТУ РОБОТУ, ЯКУ ВИКОНУЮТЬ ЛЮДИ З ГАЙКОВИМ КЛЮЧЕМ У РУЦІ. ТУТ Є ВСЕ: ВІД ШКІРЯНИХ КУРТОК ТА ЧЕРЕВИКІВ ДО СОРОЧОК ТА КЕПОК.

View Brochure
Фінансування нового або вживаного мотоциклу

H-D® Колекція Moto

МИ ПОВЕРНУЛИ РУЧКУ ГАЗУ В СУЧАСНОМУ НАПРЯМКУ, СТВОРЮЮЧИ КОЛЕКЦІЮ H-D® MOTO. ДЕТАЛІ НЕПОМІТНІ. ЛІНІЇ ЧИСТІ. ОДЯГ, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ МОБІЛЬНОСТІ ТА ЗРУЧНОСТІ, АЛЕ В НЬОМУ ВИ ВИГЛЯДАТИМЕТЕ ДІЙСНО ЧУДОВО, НАВІТЬ, КОЛИ ПЕРЕСУВАЄТЕСЯ ПІШКИ. ПІДКРЕСЛЮЄ ФІГУРУ ЗАВДЯКИ М'ЯКИМ ЛІНІЯМ ТА ПОЗБАВЛЕНИЙ ЗАЙВОЇ ТКАНИНИ, АБИ НЕ ЗАВАЖАТИ ПІД ЧАС ЇЗДИ. ЦЕ НОВА КЛАСИКА ДЛЯ ТИХ, КОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ТЕ, ЩО БУДЕ ДАЛІ.

Shop now View Brochure
Фінансування нового або вживаного мотоциклу