2021 Harley-Davidson® Mosh/CTY Vivid Black

EUR 4 648 €
Serial 1
Новий
2021
Vivid Black
Don't miss out! 52 people have recently viewed this.

+380444968488 - салон та сервіс

2021 Harley-Davidson® Mosh/CTY Vivid Black

Опис:

Двигун

Легкий двигун Brose S MAG, встановлений посередині, має безщітковий внутрішній ротор і створює крутний момент 90 Нм/66 фут-фунтів, велику потужність, щоб забезпечити швидкий запуск зі старту і дати водієві можливість підкорювати складні пагорби .

РЕМІНЬ

Ремінний перехід з вуглецевого волокна Gates™ плавний, тихий і не потребує обслуговування; він не вимагає частого змащування або регулювання традиційної системи ланцюгового приводу.

HUB

MOSH/CTY використовує одношвидкісну маточину вільного ходу для максимально прямого сполучення між водієм і дорогою.

АККУМУЛЯТОР

MOSH/CTY оснащено вбудованою літій-іонною батареєю ємністю 529 Вт·год, яку можна швидко зняти з рами без інструментів. Акумулятор фіксується в рамі для підвищення безпеки

Діапазон

Вбудована знімна літій-іонна батарея ємністю 529 Вт·год забезпечує запас ходу від 35 до 105 миль, залежно від вибору режиму їзди, рельєфу та кількості педалі, яку забезпечує водій.

ЗАРЯДКА

Літій-іонну батарею можна заряджати на велосипеді через порт зарядки, зручно розташований на нижній трубі рами, або легко знімати для зарядки поза велосипедом. Час зарядки: 0-100% = 4,75 години; 0-75% = 2,6 год.

ГАЛЬМА

Передні та задні гідравлічні дискові гальма використовують двопоршневі супорти та гальмівні ротори 203 x 1,8 мм, розроблені для забезпечення впевненого гальмування в більшості умов їзди. Це важливо для швидкісних велосипедів і поїздок у будь-яку погоду.

КОЛЕСА І ШИНИ

Колеса складаються з легкосплавних дисків розміром 27,5 x 35 мм зі спицями з нержавіючої сталі та оснащені 2,8-дюймовими шинами Schwalbe Super Moto-X великого об’єму. Результатом є ідеальне поєднання низького опору коченню, достатньої амортизації та чуйного, передбачуваного керування.

ОСВІТЛЕННЯ

Яскрава світлодіодна фара, встановлена на виносі керма, освітлює шлях попереду і може зробити водія більш помітним після настання темряви. Яскрава комбінація світлодіодних задніх і стоп-сигналів, вбудованих у раму, створена для того, щоб зробити велосипед більш помітним ззаду. Відмітна світлодіодна передня лампа світиться щоразу, коли eBicycle увімкнено.

РЕЖИМИ ЇЗДИ

Еко-режим для м'якої допомоги в плоских і сприятливих умовах.

Режим Tour для оптимального поєднання допомоги та економії акумулятора в змішаних умовах їзди.

Спортивний режим для яскраво вираженої допомоги на поворотах або підйомах.

Режим посилення для протистояння крутому пагорбу, сильному зустрічному вітру або будь-яким іншим умовам, що вимагають постійного прискорення.

РОЗМІР

Геометрія рами оптимізована для кожного розміру рами, щоб підтримувати зручне положення при їзді та постійну керованість для всіх розмірів водія, незалежно від зросту водія. Бажана поза для їзди для міських велосипедів – вертикальна, щоб максимізувати комфорт і усвідомлення оточення водія. Були оцінені як геометрія рами, так і точки контакту, щоб переконатися, що наш діапазон розмірів добре підходить майже кожному клієнту.

ІНТЕГРАЦІЯ

Гальмівні магістралі та електрична проводка прокладені через раму, що сприяє більш тривалому терміну служби та меншому обслуговуванню завдяки додатковому захисту. 

СТАЙЛІНГ

Сучасні штрихи дизайну, як-от гладкий вбудований акумулятор, підняті ланцюги та централізоване розташування двигуна, відзначають красу, майстерність та емоційний зв’язок, натхненний Harley-Davidson.

• Вага: 21,9 кг (для розміру L); 

• Акумулятор: літій-іонний; Інтегрований в шасі на 529 Вт·год, але знімний; 

• Запас ходу: 58-175 км, залежно від встановленого режиму (ECO, Tour, Sport, Boost); 

• Час зарядки: 4,5 год до 100%; 

• Наглядність: вбудовані світлодіодні ліхтарі; 

• Диски: Sapim; 

• Гальма: Гідравлічні двопоршневі дискові гальма, 203 мм (передні та задні); 

• Шина: Schwalbe Super Moto-X; 

• Розміри: S, M, L, XL 

Запит інформації

Необхідні
Необхідні
Необхідні
Необхідні
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.