Останні новини

CVO™ PRO STREET BREAKOUT® ХИЗУЄТЬСЯ АМЕРИКАНСЬКИМИ М'ЯЗАМИ ТА НОВИМ СТИЛЕМ

28 січень 2016

CVO™ PRO STREET BREAKOUT® ХИЗУЄТЬСЯ АМЕРИКАНСЬКИМИ М'ЯЗАМИ ТА НОВИМ СТИЛЕМ

Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations (CVO)™ переписує керівництво зі стилю для заводських кастомів, презентуючи мотоцикл 2016 CVO™ Pro Street Breakout® — модель лімітованого випуску, яка уособлює новий, темний стиль, із сучасним передовим оздобленням та текстурою, виконаними із традиційною прискіпливістю до дизайну та деталей. Виконаний у драг-рейсерському стилі, CVO Pro Street поєднує в собі високоінтенсивну потужність з подовженою, м'язистою зовнішністю, що надає йому вигляду суто американського вуличного байку.

Кастомайзинг мотоциклів CVO від Harley-Davidson, здійснюється з використанням преміальних компонентів, ексклюзивного покриття та обробки поверхні, а також численних аксесуарів від Harley-Davidson® Genuine Motor Accessories. Програма CVO часто використовується для презентації нових кастомних елементів та технологій, а стилізація в темному стилі CVO Pro Street Breakout, надала команді дизайнерів Harley-Davidson можливості використання декількох нових типів обробок поверхні.

«Pro Street Breakout представляє новий вимір мотоциклів CVO», — повідомив директор зі стилю Harley-Davidson®Бред Річардс. «Pro Street Breakout бере натхнення із вулиці та відображає наші нові смаки, що змінюються. Він, як і раніше, відрізняється глибокою увагою до деталей, дає привід для гордості споживачам CVO, але робить це по-іншому. Його кольори можуть здатися приглушеними, та вони мають при цьому неймовірну глибину. Ми розробляємо альтернативні яскравому хрому, обробки поверхонь — наприклад, матові та анодовані, та тонований лак. Breakout справді піддався цьому новому напрямку стиля».

Одне з нових покриттів, що представлені на моделі CVO Pro Street Breakout, називається Smoke Satin Chrome.

«Ми активно працювали з нашими постачальниками лако-фарбового покриття, для розробки відтінку та глибини Smoke Satin Chrome, і ми перші, хто використав його у виробництві мотоциклів», — сказав головний стиліст Harley-Davidson®Дайс Нагао. «Це покриття виглядає дійсно сучасним та ексклюзивним, але при цьому має дещо "зловісний" вигляд. Ми дбайливо розмістили Smoke Satin Chrome біля чорної поверхні, що створило ефект декількох шарів покриття. Наприклад, верхня кришка клапанів - чорна глянцева, а нижня кришка — Smoke Satin Chrome. Також це покриття нанесене на щитки випускного трубопроводу, поряд з чорним двигуном та чорними глушниками. Ми використали Smoke Satin Chrome на мастилопроводі та фітінгах, аби додати неочікуваних деталей».

Scorched Chrome — друге нове покриття, що дебютувало на CVO Pro Street Breakout, нанесене на кастомні колеса Aggressor. Оновлений дербі та кришки двигуна мають новий, механічний вигляд. Листовий метал покрито Starfire Black або у дво-кольоровий White Gold Pearl/Starfire Black, на кожному вручну нанесена графічна смуга, що проходить вздовж бака та заднього крила для підсилення теми потужності CVO Pro Street Breakout.

Ця потужність забезпечується Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B™, найбільш сильним двигуном Harley-Davidson®з повітряним охолодженням. Для отримання максимальної потужності двигун оснащено чорними обрізанами під тупим кутом глушниками, впускним колектором з відкритим елементом Screamin’ Eagle® Heavy Breather Elite та високоефективним зчепленням Assist & Slip з гідравлічним приводом. Аби допомогти мотоциклісту використати потужність Screamin’ Eagle на повну, CVO Pro Street Breakout оснащено новими 43-міліметровими перевернутими вилками в міцних триболтових траверсах, а також додатковою потужністю для гальмування за допомогою подвійних передніх дискових гальм з плаваючими роторами, важелем переднього гальма Reduced Reach та стандартною антиблокувальною гальмівною системою. Жорстка передня частина та 19-дюймове переднє колесо покращують маневреність, в той час як масивне 240-міліметрове заднє колесо ефективно передає потужність на дорогу.

В Pro Street Breakout відчувається значний вплив драг-рейсингу, від плаского 1,25-дюймового керма у драгстерному стилі до вітрового скла та підібраного за кольором спойлера. Глибоке ковшеподібне сідло та заднє сидіння з підтримкою об'єднані, аби утримати вершника на місці, коли зчеплення відпущене і кінські сили Screamin’ Eagle стрімко зрушують CVO Pro Street Breakout вперед. Серед інших стильних елементів — усічене переднє крило, затемнені аксесуари Airflow Collection на елементах ручного та ножного управління, чорні кастомні дзеркала Profile, а також низькопрофільна консоль з димчатими плетеними вентиляційними трубками. Електронний круїз-контроль та система безпеки H-D® Smart Security System з новою вбудованою функцією безпеки «hands-free» та брелком блокування також входять до стандартної комплектації CVO Pro Street Breakout.

Повернутися на попередню сторінку